Jdi na obsah Jdi na menu
 


o mně

martin-havlicek.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Jmenuji se Martin Havlíček, narodil jsem se v Jaroměři v r. 1989.

Jako malý jsem chodil na ZŠ Na Ostrově a na ZUŠ F. A. Šporka, kde jsem se naučil kreslit a malovat. Také jsem začal chodit tančit standartní a latinskoamerické tance do MTC KROK v Hradci Králové. Tam jsem se rozhodl, že se chci stát módním návrhářem a za svým snem šel.

Začal jsem studovat Střední školu propagační tvorby a polygrafie ve Velkém Poříčí, kde jsem úspěšně odmaturoval jako Textilní výtvarník se zaměřením na ruční výtvarné zpracování textilií.

Po skončení střední školy jsem ještě absolvoval rok individuálního vzdělání na Střední škole oděvní, služeb a ekonomiky v Červeném Kostelci.

Déle jsem ukončil obor  Uměleckořemeslné textilní disciplíny na PdF Univerzity Hradec Králové, čímž jsem získal titul Bc. .

Mezi zatím mé největší úspěchy v oblasti navrhování oděvů bych zařadil výrobu barokního kostýmu pro ZUŠ F. A. Šporka v Jaroměři, získané první místo v kategorii jednotlivců na soutěži Prostějovská Zlatá jehla 2010 a vedení realizačního týmu při výrobě šatů na Českou Miss 2010, které byly šité jako jeden ze "14 klenotů v srdci Evropy" pod záštitou návrhářky Jany Berg.

K mým největším zájmům patří šití originálních modelů společenských, svatebních a tanečních šatů, ale i mnoho jiného jako kostýmky, saka i kabáty dle vlastních módních návrhů.

 

 

 

Příspěvky

Život a dílo v datech

25. 11. 2011

 
 

 

Poslední fotografie


Kontakt

Bc. Martin Havlíček

Jaroměř (okr. Náchod)

736451029

in.martin@centrum.cz

Statistiky

Online: 1
Celkem: 60091
Měsíc: 1227
Den: 40